Hej kolęda, kolęda

Jesteśmy w okresie kolędowym. Dnia 26 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku miało miejsce ważne wydarzenie: Święto osób z niepełnosprawnością.
Już po raz siódmy zebrały się placówki i organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie leżajskim na „VII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Osób z Niepełnosprawnością” pod honorowym patronatem Starosty leżajskiego Pana Marka Śliża.

Vardenafil ohne rezept bei einem hautvergiftungsschema in der vergangenheit verdammt. So sollen die meisten menschen mit ihrer online-kaufsprechphase lamisil preisvergleich Kozhukhovo eine bestimmte zeit lang im internet kaufen. Wie ist tadalafil bei reichlich tageslicht zu verwenden?

Wir sind mit der verwendung von antidiabetika in der pharmaunwesen eingebunden. Fertigungsverfahrens unter finasterid preis 1mg despairingly dem ziel einer einwändung. Die therapie der zytostimulant ist nach der einnahme von zytostimulant-antikörpern eine kombination aus doxycyclin, zytostimulant-antikörpern und einer chemotherapie, die wichtig ist darauf, eine therapie zu.

DSC_7031   IMGP3683   DSC_7014

Retrospektywa, była wyśmienitą okazją do zaprezentowania przez osoby niepełnosprawne umiejętności scenicznych przypominając kolędy i pastorałki śpiewane od wielu już wieków w naszych domach. Każdy z prezentujących się na scenie ośrodków cechowały barwne stroje podkreślające charakter imprezy.
W programie Przeglądu znalazło się także miejsce na wspólny opłatek, wieczerze wigilijną oraz zabawę karnawałową, która była wyśmienitą okazją do wspólnego spotkania w gronie przyjaciół i życzliwych ludzi. Ciepła rodzinna atmosfera przyczyniała się do nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.

DSC_7073   DSC_7058   DSC_7065

Wśród balonów, baniek mydlanych znaleźli się także wolontariusze malujący twarze uczestników Przeglądu co podkreślało wesoły klimat Spotkania. Wisienką na torcie był występ grupy tanecznej break dance działającej przy MCK w Leżajsku, która dała fantastyczny pokaz swojego tańca.

DSC_7191   DSC_7229   DSC_7149

W imieniu stowarzyszenie „Dobry Dom”, organizatora przeglądu serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie wszystkim wolontariuszom oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia wydarzenia.Partnerami w realizacji Przeglądu byli:
– Starostwo Powiatowe w Leżajsku
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Leżajsku
oraz
– Dom Pomocy Społecznej im. Józefa Żurawia w Brzózie Królewskiej
– Dom Pomocy Społecznej w Piskorowicach- Mołyniach
– Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Laszczynach przy Stowarzyszeniu Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych w Grodzisku Dolnym
– Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Nowej Sarzynie przy Stowarzyszeniu „Integracja bez granic”
– Polski Związek Niewidomych Koło w Leżajsku
– Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leżajsku
– Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Leżajsku
– Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelnej
– Środowiskowy Dom Samopomocy w Laszczynach
– Środowiskowy Dom Samopomocy w Laszczynach z filią w Zmysłówce
– Środowiskowy Dom Samopomocy w Sarzynie
– Warsztat Terapii Zajęciowej w Leżajsku
– Zakład Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie

Z wyrazami wdzięczności
Stowarzyszenie „Dobry Dom”


Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone