Pizzeria Greka i Stowarzyszenie Dobry Dom wspólnie na rzecz dzieci

W środę 17 lutego nasze Stowarzyszenie wspólnie z Pizzerią GRECA w Leżajsku zorganizowało Integracyjny Bal Charytatywny dla dzieci.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie zaproszone dzieci. Dzieciaki wraz z rodzicami przybyły punktualnie i pięknie ubrane. Zjawiskowy wygląd sali balowej przybranej w balony, wprowadziły dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zapraszali animatorzy przebrani w kolorowe bajkowe stroje. Był piękny aniołek, czarująca wiedźma ale chyba najlepszą atrakcją było dwóch niesfornych klaunów.

Wszyscy przy dźwiękach muzyki zespołu ”DROGOWSKAZ” bawili się wyśmienicie. Muzyka inspirowała dzieci do szalonej zabawy. Pełne pozytywnej energii pląsały w parach, kole oraz korowodach. Z uśmiechem na twarzy śpiewały teksty słyszanych piosenek, skacząc i klaszcząc z radości. Animatorzy również urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani gromkimi brawami. W szczególności dzieciakom przypadła do gustu konkurencja w przeciąganiu liny do której również przyłączyli się rodzice. Sprawiło to maluchom niesamowitą radość i jeszcze bardziej poderwało od zabawy.

W trakcie zabawy dzieci miały okazję do skosztowania słodkich poczęstunków oraz pysznych pizz i kanapek. Był również czas na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z bajkowymi postaciami.

Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć. Ale i tu była wielka niespodzianka, każdy uczestnik dostał pożegnalny podarunek. Wywołało to burze wielkiej radości. Po godzinie 20.00 zadowoleni i pełni wrażeń dzieci wróciły do swoich domów.

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, aby bal mógł się odbyć

– SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! –

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , . Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone