Gala Finałowa XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na Sukces” w Rezydencji Prezydenta RP Belweder w Warszawie

Miło nam poinformować, iż
Stowarzyszenie „Dobry Dom”
otrzymało nagrodę w prestiżowym ogólnopolskim konkursie „Sposób na Sukces”
w kategorii „Inicjatyw Społecznych”
za utworzenie i prowadzenie lokalu gastronomicznego „Poczekalnia” w Leżajsku
wraz z dodatkową kuchnią w Nowej Sarzynie

20 września 2019 r. w Rezydencji Prezydenta RP Belweder w Warszawie miała miejsce uroczystość XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Ideą konkursu „Sposób na Sukces” jest szeroko rozumiana promocja przedsięwzięć wpływających na rozwój przedsiębiorczości i aktywności społecznej na terenach wiejskich, dzięki którym powstają nowe miejsca pracy, m.in. dla osób z niepełnosprawnością.

Kapituła na podstawie odbytych w czerwcu br. wizytacji terenowych, u nominatów w tegorocznej edycji wyłoniła podmioty działające w obszarze produkcji, handlu i usług w 3 kategoriach:

  • Indywidualnej
  • Inicjatyw Społecznych
  • Rodzinnej

Zwycięscy i wyróżnieni w konkursie poprzez realizację swoich projektów dają znakomity przykład efektywnego wykorzystania zewnętrznych źródeł finansowania, w tym przede wszystkim środków finansowych Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Pragniemy serdecznie podziękować kapitule konkursu za przyznane wyróżnienie oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i funkcjonowania lokalu „Poczekalnia” jak również kuchni w Nowej Sarzynie, w której przygotowujemy smaczne potrawy.

Szczególne podziękowania składamy załodze Zakładu Aktywności Zawodowej za codzienny trud wkładany w rozwój systemu aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami oraz wszystkim naszym klientom, którzy poprzez korzystanie z naszych usług wspierają naszą działalność.


        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone