Integracyjny Spływ Kajakowy Stowarzyszenia „Dobry Dom” Zwierzyniec 2015 r.

 Stowarzyszenie „Dobry Dom” dnia 3 lipca 2015r. w Zwierzyńcu w samym „sercu” Roztocza już po raz drugi zorganizowało integracyjny spływ kajakowy dla osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. W wydarzeniu udział wzięli niepełnosprawni pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej Stowarzyszenie „Dobry Dom” z Nowej Sarzyny.

        Podczas wyprawy wycieczkowicze przepłynęli pierwszy etap trasy liczącej 8 km; odcinek Obrocz-Zwierzyniec (Zalew Rudka) po rzece Wieprz. W czasie rejsu uczestnicy podziwiali piękno roztoczańskiej przyrody. Jednocześnie jest to doskonałe miejsce, w którym można zregenerować siły, zapomnieć o troskach dnia codziennego oraz poprawić swoją kondycję fizyczną Po dwóch godzinach pełnych wrażeń spędzonych na wodzie spływ kajakowy zakończył się wspólnym biesiadowaniem przy ognisku i pieczeniem kiełbasek. Celem wyjazdu była integracja społeczna osób z niepełnosprawnością oraz promocja turystyki krajoznawczej jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury.

DSC_3909DSC_3887DSC_3888DSC_3921

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone