OREW w Korczowiskach zaprasza

       Stowarzyszenie „Dobry Dom” z wielką radością informuje, iż prace remontowo-adaptacyjne Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Korczowiskach mają się ku końcowi.

Zarówno bramy ośrodka jak i nasze serca są szczególnie otwarte na dzieci i młodzież z głęboką oraz sprzężoną niepełnosprawnością. Ośrodek w Korczowiskach będzie służył dzieciom od września tego roku.

Pragniemy jednak podkreślić, iż dzięki wsparciu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, będziemy mogli już od sierpnia nieść pomoc naszym wychowankom poprzez rehabilitację. Oprócz sali do wspomnianych zajęć rehabilitacyjnych, oddana zostanie także sala dydaktyczna w której prowadzone będą zajęcia.

Jednak największą dumą Ośrodka będzie Sala Doświadczenia Świata. Z racji współpracy z Fundacją PGE „Energia z Serca” zostanie ona bogato wyposażona w odpowiedni sprzęt terapeutyczny.

       Drodzy Rodzice dzieci z głęboką lub sprzężoną niepełnosprawnością.

Gorąco zachęcamy do zaufania naszemu Ośrodkowi. Zapewniamy wszechstronną opiekę oraz jak najlepsze warunki sprzyjające rozwojowi Państwa pociech. Stawiamy na wzmacnianie zarówno słabszych, jak i mocnych stron wychowanków.

       Na wszelkie nurtujące Państwa pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu: 17 240 10 42 lub 667 604 501


 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone