Przeżyjmy to jeszcze raz

Szanowni Państwo, drodzy koleżanki i koledzy, przyjaciele.

Wielu z Państwa z różnych przyczyn losowych, obowiązków służbowych, rodzinnych, nie mogło uczestniczyć w naszym wspólnym święcie, jakim były obchody Jubileuszu 15-lecia działalności Stowarzyszenia „Dobry Dom” oraz 10-lecia Zakładu Aktywności Zawodowej.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu materiał filmowy z przebiegu tejże uroczystości. Proszę kliknąć w poniższy link i przypomnieć sobie nasze wspólne dokonania.

 

Korzystając z okazji, raz jeszcze pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy w badaj najmniejszym stopniu przyczyniły się do rozwoju naszego dzieła.

Bez Państwa wsparcia, życzliwości, zaangażowania prawdopodobnie nie byłoby nas tu, gdzie teraz jesteśmy.

Jeśli uważasz, że warto wspierać naszą działalność, proszę o pamięć podczas rozliczania się z Urzędem Skarbowym przekazując 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.

W zeznaniu PIT wystarczy wpisać nr KRS 0000197865

Naszą działalność można wspierać zarówno finansowo jak i materialnie w postaci produktów budowlanych, wyposażeniowych, spożywczych, itp.

Zapraszamy do współpracy.

 

Z wyrazami szacunku
Marek Piechuta
Stowarzyszenie „Dobry Dom”

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , . Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone