Przyjaciel Powiatu Leżajskiego

Szanowni Państwo, przyjaciele Stowarzyszenia „Dobry Dom”

W dniu 07.05.2014r. w Muzeum Ziemi Leżajskiej obchodzono Dzień Powiatu Leżajskiego. Uroczystości te odbywają się w dzień patronki tej ziemi – Matki Bożej Leżajskiej.

W ramach uroczystości wręczono nagrody „Przyjaciel Powiatu Leżajskiego” w trzech kategoriach Przedsiębiorca, Społecznik, Osobowość.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że z pośród nominowanych do nagrody „Przyjaciel Powiatu Leżajskiego” laureatem w kategorii „Społecznik” zostało Stowarzyszenie „Dobry Dom” .

11

Nagroda w kategorii „Społecznik” przyznawana jest osobom fizycznym i instytucjom za osiągnięcia, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwiązywania spraw istotnych  dla społeczności lokalnej  (w tym w szczególności za: działania na rzecz osób niepełnosprawnych, wykluczonych społecznie, dzieci i młodzieży; podejmowanie inicjatyw ważnych  dla społeczności lokalnych).

Szanowni Państwo w imieniu Zarządu, Członków Stowarzyszenia oraz podopiecznych objętych naszym wsparciem, pragnę serdecznie wszystkim PODZIĘKOWAĆ za dotychczasowe wsparcie, zaangażowanie oraz niezmierzoną pomoc przy realizacji wspólnych inicjatyw na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Otrzymana nagroda, to w dużej mierze również Państwa zasługa.

Uważam, że wspólnie podejmowane działania przyczyniły się do otrzymania tego wyróżnienia.

Chciałbym aby ta nagroda stała się również Waszą nagrodą.

W pozostałych kategoriach nagrody otrzymali:

  • Przedsiębiorca – firma BMF Leżajsk

  • Osobowość – poseł na sejm p. Zbigniew Rynasiewicz

  • Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów w działaniu na rzecz mieszkańców Powiatu leżajskiego oraz w życiu osobistym.

  • Z poważaniem,

                            Zarząd Stowarzyszenia „Dobry Dom”

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone