Deprecated: Funkcja WP_Dependencies->add_data() została wywołana z argumentem, którego użycie jest przestarzałe od wersji 6.9.0! Komentarze warunkowe IE są ignorowane przez wszystkie obsługiwane przeglądarki. in /wp-includes/functions.php on line 6131

Już po raz 17 spotykamy się z młodzieżą podczas przedwakacyjnej kampanii profilaktyczno – informacyjnej pn. „Bezpieczne Wakacje”.

Celem kampanii jest uświadomienie młodzieży jakie zagrożenie i skutki niosą za sobą ryzykowne skoki do wody oraz nieodpowiedzialne zachowanie się na drogach i ulicach.

Według danych w Polsce przeciętnie ok. 450 osób rocznie ulega urazom kręgosłupa, z czego ok. 80% osób doznaje urazu rdzenia kręgowego w skutek skoku do wody oraz w następstwie wypadków komunikacyjnych.

Mamy nadzieję, że poprzez naszą kampanię przyczynimy się do podniesienia świadomości młodych ludzi o skutkach i konsekwencjach nierozważnego zachowania się nad wodą oraz na ulicach.

 

 

 

 


 

Dodaj komentarz